Nu sunt sigur ca angajatorul mi-a achitat toti banii pe care mi-i datoreaza

23 iunie 2021 12

Buna ziua. Am activat la o statie de alimentare si m-am eliberat din propria dorinta. Am primit banii, dar am dubii ca mi-au achitat toti banii pe care mi-i datorau. Unde pot sa ma adresez? Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

NImeni altcineva decât angajatorul nu vă poate comunica sumele dvs potrivit CIM și calculul efectuat de contabilitate pentru toate îndemnizațiile concediale.

24 iunie 2021