Numarul dosarului pentru cetatenie romana

26 februarie 2022 35

Buna ziua. Am depus actele pentru cetatenia romana aflandu-ma in Federatia Rusa, am primit doar nr. de adeverinta. Cum pot afla nr. dosarului? Scrisorile catre autoritatea din Romania raman fara raspuns. Mersi anticipat!

Jurist comments 1

Filip Rotaru
  • Jurisconsult
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Buna ziua Ana , trebuie sa intocmiti o cerere tip apoi o puteti trimite prin adresa electronica la autoritatea romana. Va pot trimite cererea tip si ajuta cu intocmirea ei
Trimiteti-mi un mesaj pe posta electronica filip.rotaru98@gmail.com

28 februarie 2022