Partajarea apartamentului

17 martie 2018 58

Documentele de acum sunt trimise la Minister pentru a se face o expertiza si asta o sa dureze cam mult. Din cate am inteles, daca nu iesim la un numitor comun, bunul imobil se scoate la licitatie. Problema este ca cealalta parte vrea sa-i ramana bunul imbobil, dar sa cumpere cota parte a mea la un pret ce nu corespunde cu realitatea, luind in consideratie si expertiza de la Orhei. Multumesc.

Jurist comments 1

Victor Pantiru
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Buna ziua Maria,
Care este intrebarea dvs? ati expus doar fapte, intrebarile doar le putem deduce, dar una concreta nu este.

17 martie 2018