Perfectare actelor pentru Instituție Medicală Privată

2 aprilie 2019 25

Am nevoie de un jurist tânăr, energic, nu scump la servicii că sunt la inceput de drum, să mă ajute să perfectez actele unui SRL pe care îl am deja deschis pentru a putea activa în calitate de instituție medicală privată consultativă. Aș vrea pe cineva care ar fi disponibil și pe viitor să mă consulte pe întrebările juridice care vor apărea, eventual cu angajare cumul extern pe întrebările medico-juridice.

Jurist comments 2

Victor Pantiru
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Buna ziua Igor,
Va recomand sa apelati la un Avocat, O sa fiți surprins ca sunt mai ieftini decat stomatologii.

3 aprilie 2019
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Salutare Igor,
În cazul Dvs. ar fi mai oportun de a încheia un contract de prestări servicii juridice cu un avocat, care ar putea presta servicii calificate lunar sau la cerere. În așa caz, veți fi scutit de cel puțin de la prezentarea dărilor de seamă, achitarea impozitelor, concediilor, etc.... mai detaliat cu referire la angajați/ salariați.

3 aprilie 2019