Permis categoria B

12 octombrie 2019 29

Buna ziua. O persoana a invatat si a terminat scoala auto in raionul Criuleni, insa nu a sustinut proba practica dupa ce iau expirat actele dupa 2 ani. Acum locuieste in Chisinau. De ce este nevoie sa suntina examenele aici in Chisinau? Doar ca sa mai faca o data scoala sau sa ia lectii suplimentare?

Jurist comments 1

Olesea Harti
  • Parajurist
  • Alte domenii

Pentru a afla detalii despre acest subiect, vă recomand să contactați Agenția Servicii Publice la nr. de telefon 14909. Acolo veți primi raspuns la întrebarea Dvs și alte detalii în caz de necesitate.

17 octombrie 2019