Plângere împotriva agentului de circulație

18 iunie 2024 3

Bună ziua. Cum se scrie corect o plângere împotriva unui poliţist de patrulare, în caz că acesta are un comportament neprofesional (nu se prezintă, oprește fără motive, nu prezintă probe ce ar dovedi încălcarea pretinsă etc.)? Am fost oprit fără vreun motiv, cu pretextul că nu-i place cum conduc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna Ilie, eu vă propun să trecem pe viberul meu de pe telefonul +37368669950 pentru o discuție mai amplă.

19 iunie 2024