Plângere la Procuratura Generală

29 iunie 2022 128

Buna ziua. Cum pot să depun online pe pagina Procuraturii Generale o plângere pe fapte de escrocherie și manipulare?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna Irina, ai dreptate pe internet nu ieste publicat E-mail Procuraturii Generale, dar DVS sunteți în drept să expediați plângerea pe adresa mun. Chișinău, str. Ștefan. cel Mare 73-recomandată, o să fie OK. Mai detailat puteți să mă contactați la viberul de pe telefonul +37368669950 și noi vom discuta, ce... mai detaliat spui ?

30 iunie 2022