Plantarea florilor sub fereastra mea

6 iunie 2023 22

Bună ziua. Locuiesc intr-o cameră care se află mai jos de nivelul pamântului. Vecina de la un etaj de mai sus vrea să planteze flori în fața ferestrei mele. Eu sunt împotrivă pentru că lucrările propuse ar genera praf și gălăgie și, în afară de asta, aș avea mai puțină lumină în cameră. Ce să fac ca să opresc orice fel de lucrări în fața ferestrei mele?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna Nadea, vă adresați la primărie, care trebuie să intervină și să se clarifice cu chestiunea DVS.

7 iunie 2023