Playstation Club

21 mai 2023 24

Bună! De ce documente am nevoie pentru a deschide un Playstation club? Se poate de infintat ca intreprindere individuala? Ce costuri implica aceasta procedura si cat timp durează? Am inchiriat incaperea, aproape totul este gata, imi ramane doar sa pun in ordine actele, doar ca nu am experient in domeniu. Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Serghei Marciuc
  • Avocat-stagiar
  • Contravenţii rutiere

Se poate şi întreprindere individuală dar mai rentabil este SRL or în caz de ceva, SRL răspunde cu capitalul social care e de cîteva mii de lei pe cînd ÎI răspunde cu tot patrimoniul pe care-l aveţi.
https://servicii.gov.md/ro/event/B1

22 mai 2023