Posibila arestare

6 octombrie 2022 70

Buna ziua! Iesi seara prietenul meu mi-a scris ca este la politie si de atunci nu mai stiu nimic de el. Nu are internet, telefonul este inchis si nu stiu ce s-a intamplat. Cum pot afla daca a fost arestat? Multumesc!

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna seara Ruxandra,o să fie OK, dacă o să depui o cerere la procuratură,unde o să indici circumstanțele,mai detailat poți apela la viberul de pe telefonul +37368669950.

6 octombrie 2022
  • Jurisconsult

Poți și acuma seara până la orele 21.00 sau pe mine de la 08.00-09.00.

6 octombrie 2022