Pot exista alte restrictii pentru a perfecta pasaportul biometric?

13 ianuarie 2020 83

Daca nu am interdictie la politie de frontiera, pot exista alte restrictii pentru a perfecta pasaportul biometric? Daca am datorii la achitatrea pensiei alimentare, poate sa-mi interzica sa perfectez actele?

Jurist comments 2

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua,

Dacă nu v-a fost adusă la cunoștință nici o astfel de interdicție față de dvs care se aplica exclusiv de către instanța de judecată atunci nu cred să aveți nici o problemă.

13 ianuarie 2020
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua,

Dacă nu v-a fost adusă la cunoștință nici o astfel de interdicție față de dvs care se aplica exclusiv de către instanța de judecată atunci nu cred să aveți nici o problemă.

13 ianuarie 2020