Pot sa-mi perfectez pasaport biometric, daca am o datorie si executorul extrage bani de pe contul meu?

25 ianuarie 2024 3

Buna ziua. De 3 ani executorul judecatoresc extrage bani de pe contul meu bancar pentru stingerea datoriei la rambursarea unui credit. Cand intreb executorul cat a mai ramas sa achit, refuza sa raspunda. Cum pot afla aceasta informatie. In situatia descrisa, pot sa-mi perfectez pasaport biometric?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna Sofie, de dorit, ca executorul să nu atenționexe ASP, despre faptul că tu ai o datorie, alfel pot să apară probleme.

30 ianuarie 2024
  • Avocat

Buna ziua, ve-ti putea perfecta pasaportul biometric fara probleme.
Ca sa aflati suma ramasa pentru achitare va adresati cu o cerere catre executor. Pentru suport juridic puteti sa ma contactati.

30 ianuarie 2024