Pot trece vama?

17 iulie 2018 73

Pot trece vama daca am credit in banca? Pot inmatricula un autoturism pe numele meu daca am credit in banca?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Urmeaza sa comentati mai jos adaugind informatii care ar putea elucida circumstante importante :
Aveti credit la banca sau totusi aveti restante la plata creditului si o hotarire de judecata in acest sens ?
Exista un dosar de executare a hotaririi cu privire la credit ?
In cazul in care... mai detaliat ,,aveti" doar creditul de achitat nu aveti nici un impediment de a devama si inmatricula autoturismul !

18 iulie 2018