Prelucrarea nucii

2 decembrie 2017 35

Buna ziua! Am achiziționat o linie de prelucrare a nucii si producere a miezului! Am deschisa o companie cu forma de organizare SRL! Ce documente, acte certificate am nevoie in primul rind de la furnizorii de nuca intreaga si deja ce acte trebuie sa perfectez eu pentru a comercializa legal produsul finit?

Jurist comments 1

Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

http://www.asociatianuciferilor.moldagro.md/
Adresati-va la asociatia nuciferilor din Republica Moldova , ve-ti primi o consultatie vasta cu privire la domeniul dvstra de activitate !
Succese !

4 decembrie 2017