Pretul serviciilor de avocat?

16 octombrie 2019 104

Cat vor costa serviciile avocatului ca sa depuna cerere de plata a pensiei alimentare?

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua,

Onorariile avocaților sunt negocieri personale și confidențiale cu aceștia, fiecare stabilind tarifele lor, puteți să vă adresați la libera alegere la unul din avocații prezenți aici cu privire la această întrebare.

Totodată sunt gata să vă ofer răspuns și ajutor la adresa de mail adomenco@yahoo.com sau la numărul de telefon... mai detaliat indicat în contact.

16 octombrie 2019