Privare permis de conducere

13 ianuarie 2021 20

Salut! Am fost privat de dreptul de a conduce pe termen de 12 luni (2009-2010), dar nu mai tin minte pentru ce incalcare. Acum vreau sa imi restabilesc permisul. Cum o pot face? Multumesc!

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna dl. Tudor, e bună treabă nu ții minte în ce circumstanțe ai fost privat de dreptul de a conduce . Dar asta e cheste ta, te adresez la așaservicii МРО, de permis. сu o сerere. Ei să-ți explice cum a să faci rost

14 ianuarie 2021