Privatizare camere in camin

26 decembrie 2017 161

Cum putem privatiza 2 camere in camin de intreprindere daca avem ordin de trai si fara datorii de chirie?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Dl Vasile,
Pentru mai multe detalii cu privire la procedura de privatizare a fondului de locuințe ar trebui să vă adresați la Direcția de privatizare a fondului de locuințe, care se află în mun. Chișinău, str. Columna, nr. 106 (în spate la Catedrală).
Totodată, ați putea să accesați pagina web: http://www.chisinau.md/pageview.php?l=ro&idc=455&id=3006&t=/Primaria/Directii/Directia-generala-economie-reforme-si-relatii-patrimoniale/Directia-privatizarea-fondului-de-locuinte/

26 decembrie 2017