Probleme in UE

18 octombrie 2017 129

Buna ziua ...am asa o problema politia germana mi-a pierdut pasaportul ..si mau trimis acasa cu o foaie care n-are nici o legatura cu biletul de calatorie.. m-au trimis la tren la care venind spre Moldova la Ungaria ma da jos si ma inchide la ei in politie apoi a 2 zi ma arunca dupa gard in Serbia... Mai pe scurt este de povestit bine... As vrea sa stiu daca este vreo posibilitate de a-i da in judecata pe ei. Mersi!

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

In cazul in care sunteti in RM , scrieti plingeri la Ambasadele tarilor care v-au incalcat oarecare drepturi , iar dupa verificarea de catre acestia si constatarea abuzurilor de drept , va puteti adresa in instanta de judecata !

23 octombrie 2017