Proiectul 'Prima Casă' apartament in credit este real?

21 august 2017 44

Buna ziua! Daca puteți sa-mi spuneti pe cît de reală este această oferta, tare am vrea sa ne luăm propriul apartament, sa nu mai stam in chirie. Va multumim.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Iulian Moraru
  • Jurisconsult
  • Alte domenii

Bună ziua!

Oferta este reală.
Însă, vă recomand să investiți într-un apartament în cadrul unui complex locativ de contrucția căruia se ocupă o companie care activează pe piață de mai mult timp și are recunoaștere și reputație pe piața imobiliară pentru executarea obligațiilor la timp (darea în exploatare inclusiv), pentru a... mai detaliat evita orice gen de probleme.

Succese!

22 august 2017