Recuperarea permisului

17 septembrie 2018 233

Dupa expirarea termenului de 3 ani mi s-a cerut cazierul contraventional + sa trec comisia medicala/narcologica! Unde ma adresez dupa asta? Cum sa aflu unde imi este permisul, daca mi l-au luat in sectorul Riscani! Multumesc!

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Vedeți site http://www.asp.gov.md/ro/calificarea-documentarea-conducătorilor-auto
Tel informativ 14909.

După modificările instituționale nu pot furniza un răspuns ferm, si colegii pot sa mă corecteze dacă cunosc răspunsul.

18 septembrie 2018