Redobândirea cetățeniei române

19 decembrie 2019 119

Bună ziua. Eu am depus dosarul pentru a redobândi cetățenia română la Ambasada Română din Republica Moldova. N-am niciun număr ca să pot să verific dacă dosarul meu a fost aprobat sau nu. Spuneti-mi, vă rog, există vreo modalitate prin care aș putea să verific dacă a fost aprobat dosarul sau nu? Mulțumesc anticipat.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

buna
încercați să înaintați o cerere la ANConline@just.ro cu datele ce le dețineți(identitate) și perioada cînd ați depus dosarul, și solicitați informații

20 decembrie 2019