Referitor la înregistrarea la green card

26 noiembrie 2017 63

Buna ziua. Asa o problema: eu m-am înregistrat la loteria green card singur pe pagina oficială, după care mi-a venit mesaj de la o agenție din Chișinău precum că ei m-au înregistrat la green card, dar înainte de a ma înregistra singur. Eu i-am telefonat si le-am zis ca nu vreau sa fiu înregistrat de către ei și plus la toate am si scris un email ca nu vreau sa fiu înregistrat de către ei, precum ca o sa ma înregistrezi singur și acuma ei m-au înregistrat fără să ia in considerație rugămintea mea! La mine o sa se anuleze înregistrarea pe care eu am făcut-o singur pe pagina oficială. Aș putea eu acuma să-i dau in judecată sau nici nu știu ce aș putea sa fac, dacă puteți sa-mi dați un sfat.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Pastrati probele cu referire la inregistrarea facuta personal de dvstra ! Cred eu ca urmeaza sa incercati sa faceti ceva doar daca cistigati loteria !

27 noiembrie 2017