Restrictii

20 octombrie 2020 32

Buna ziua. Eu am avut aplicate restrictii DL. Executorul judecatoresc mi-a dat încheierea privind anularea masurilor. Spuneți-mi, vă rog, ce trebuie să fac mai departe ca sa mi se scoată restrictiile de la toate instiuțiile unde am fost blocată? Vă mulțumesc anticipat!

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna
Mergeți cu încheierea in cauză la instituțiile unde sunteți blocată si o înregistrați, această încheiere constituind temei de ridicare a măsurilor de constrîngere.

21 octombrie 2020