Rezilierea contractului cu compania care deserveste interfonul in bloc locativ

10 octombrie 2018 35

Avem dubii in legatura cu actiunile companiei care deserveste interfonul in blocul nostru (incasarea lunara a banilor). Ce ne pot spune juristii in acest caz? As vrea sa mai aflu cum am putea rezilia contractul fara urmari pentru toti locatarii din scara, cu posibilitatea deservirii tehnice unitare doar in cazul defectiunii si din contul asociatiei locatarilor.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Păi furnizați date din contract. Acolo sunt toate clauzele.

10 octombrie 2018