Schimbarea judecătorului

24 mai 2018 30

Bună ziua. Aş vrea să stiu cum pot afla când voi avea şedință de judecată. A fost mutat dosarul la alt judecător (după cum am înțeles, din cauză de boală). Mi s-a spus că voi fi anunțat, dar vreau să plec din țară. Dacă se poate afla şi la care judecător este acum dosarul. Mulțumesc. Nu am avocat.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Bună ziua,
Pentru a afla la ce judecător a fost repartizat dosarul său pentru ce dată este numită următoarea ședință, accesați pagina instanțelor judecătorești
http://instante.justice.md

Urmează să selectați judecătoria, și să introduceți datele despre cauză "părțile sau numărul cauzei" astfel accesați toată informația necesară.
Pentru concretizări adresați va.
Succese

24 mai 2018