Se poate de scris CEDO in cazul cind nu a fost trecuta Curtea Suprema?

19 mai 2017 21

Buna ziua. As vrea sa stiu daca se poate de scris CEDO in cazul cind nu a fost trecuta instanta ultima Curtea Suprema din cauza ca am avut obstacole si nu am intrat in termenul de 15 zile? Care sunt pasii care trebuie sai urmez pentru a scrie in CEDO, cu dosar penal? Va multumesc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

la CEDO doar dupa epuizarea cailor de atac interne . Scrie-ti acum la CSJ , motivati repunerea in termen , ulterior la CEDO!

20 mai 2017