Sechestru pe bunul imobil.

7 august 2017 82

Pe apartamentul pe care-l detin in proprietate in anul 2015 a fost aplicat sechestru. Am aflat intimplator la Cadastru. Cum as putea afla cine l-a aplicat si care ar fi modalitatea de scoatere a acestuia? Multumesc anticipat.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

solicitați de la Agenția Servicii Publice ( așa mai nou se numește Cadastru), eliberarea unui extras, iar în subcapitolul III v-a fi informația succintă referitoare la interdicții și grevări. Așa o să aflați nemele executorului judecătoresc care a aplicat interdicția sau hot. instanței. După care vă rîmîne să mergeți la... mai detaliat executor nemijlocit...

7 august 2017