Sechestru sau interdictii pe automobil?

24 octombrie 2023 3

Buna! In curand imi expira asigurarea si certificatul de testare technica ale automobilului si vreau sa innoiesc actele mentionate. Cum pot verifica daca vreun executor judecatoresc nu a aplicat sechestru sau interdictii pe automobilul in cauza? Mentionez ca am incheiat un acord cu un executor sa achit datoria in rate lunare, cu altul am convenit si am achitat toata suma datorata si acesta mi-a expediat o Inchiere de incetare o procedurii de executare. Mersi mult!

Jurist comments 1

  • Avocat
  • Alte contravenţii
  • Contravenţii rutiere

Buna ziua. Va adresați la ASP, pentru a solicita informații respective.

30 octombrie 2023