Studii drept

24 octombrie 2018 61

Buna ziua. Am studiat dreptul, am diploma de licenta si master, insa dupa finalizarea studiilor am facut o pauza de cativa ani, deci nu am experienta de lucru. Acum vreau sa ma intorc in aceasta profesie. Ma ghidati, va rog, este posibil in Chisinau sa fac practica pe langa cineva, sau poate voluntariat? Pentru a-mi aminti ce am studiat si cu posibilitatea de a ramine ulterior la lucru. Multumesc.

Jurist comments 1

Marina Bzovii
  • Avocat-stagiar
  • Alte domenii

Buna,
O companie este in cautarea unui jurist, scrie un email la malachi.boris@gmail.com si vezi mai multe detalii.
Succese!

25 octombrie 2018