Sunt studenta la colegiul de medicina la buget si absolvesc studiile vara aceasta

12 iunie 2017 70

Buna ziua, sunt studenta la colegiul de medicina din Chisinau si termin studiile vara aceasta, sint casatorita si insarcinata, in prima jumatate a lunii august trebuie sa nasc, am invatat la buget, de aceea dupa ce termin trebuie sa l Va rog mult sa ma ajutati sa scot la capat cu problema mea.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Salut Victoria, ce problemă în concret ai ?! Cum vei absolvi studiile dacă în această perioadă trebuie să naști ?

13 iunie 2017