Suspendare permis pentru alcool

29 iunie 2017 147

Buna, mi s-a suspendat permisul pentru alcool, am avut proces la tribunal și mi sa trimis hotărârea, dar nu scrie nimic de permis. Ce am de făcut?

Comentariile juriștilor 3

Descărcaţi discuția
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Buna ziua, Attila!

Pentru a obtine un raspuns exact sunt necesare mai multe date despre fapta imputata dstra. Ati putea sa-mi expediati hotararea pe adresa de email (scopetchi@yahoo.com) pentru a o analiza si a veni cu un raspuns.

Cu respect,
Copetchi Stanislav

29 iunie 2017
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

La tribunal , presupun ca sunteti din Romania , in caz ca da adresati-va la un avocat din Romania!
Succese!

29 iunie 2017
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
29 iunie 2017