Tragerea la raspundere a unui agent economic din alta tara

1 noiembrie 2021 22

Buna ziua. Am platit o suma pentru niste cursuri online cu garantie de returnare a platii in prima saptamana a cursului. In prima saptamana am cerut returnarea platii la care am primit raspuns ca voi primi banii in decurs de 30 de zile. La sfarsitul acestui termen, n-am primit nimic, iar agentul economic (din Ucraina) nu da un raspuns clar in privinta aceasta. Cum poate fi tras la raspundere?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna d-na Nedejda, eu vă propun să eșiți la viberul 068669950 și nopi v-om dicuta pe întrebarea DVS.

2 noiembrie 2021