Transfer la alta scoala

26 noiembrie 2017 156

La inceputul anului scolar am ales sa frecventez un colegiu. Acum m-am decis ca vreau sa frecventez liceul pentru ca profesia pe care mi-am ales-o la colegiu nu ma incanta. M-am dus sa imi iau documentele pentru a le da la liceu, dar directorul colegiului nu vrea sa mi le dea. Ce pot face in cazul asta?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Nu vrea sa vi le dea din ce considerente ? Poate aveti datorii fata de universitate ?
Sunt necesare mai multe detalii .
Dar in prealabil pot sa va sugerez sa adresati o cerere pentru a primi un raspuns clar si raspicat (in scris )

27 noiembrie 2017