Un preot m-a amentintat cu moartea

23 decembrie 2017 37

Buna ziua. Am nevoe de un sfat: intr-o seara mergeam prin sat si am facut o poza cu cimitirul satului, era seara, ardea lumina in cimitir spre biserica. Noi avem grupa pe ok.ru cu satul nostru. Preotul a vazut poza si m-a intilit pe drum si m-a amenintat ca sa sterg poza, ca daca nu - fac ameaza-n biserica. Pot sa depun plingere pe dinsul?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Sigur, aveți toate drepturile atunci când sunteți amenințat să sesizați organele de poliție.

24 decembrie 2017