Unde se poate de scris o plingere pe un lucrator de la Incaso?

30 mai 2017 42

Unde se poate de scris o plingere pe un lucrator de la Incaso? Si are vreun termen dosaru de datorie (din 2011-2012)?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Jurisconsult

Bună ziua. Ce anume pretindeți că a făcut sau nu a facut angajatul de la Incasco? În dependență de răspuns se poate stabili și autoritatea competentă de soluționare a conflictului (dacă pretindeți că a comis o infracțiuni și la poliție puteți depune o plîngere....).

31 mai 2017