Unde trebuie sa ma adresez?

6 septembrie 2018 49

Buna. Sunt studenta in anul 4 la Universitatea de Stat din Tiraspol, facultatea Pedagogie. Sunt angajata in calitate de educator intr-o institutie prescolara. Acum, anul acesta mi-au cerut confirmare ca sunt anul 4 si trebuie sa se mareasca salariul. Unde trebuie sa ma adresez?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Ivan Coica
  • Jurisconsult
  • Contravenţii rutiere
  • Alte domenii

Buna Mariana,
Vă adresați la Decanatul facultăți cu solicitarea de a confirma că sunteți studenta, menționati că certificatul în cauză este necesar pentru a fi prezentat la serviciu.
Succese !

6 septembrie 2018