Valoarea bunului în declarația de avere

14 decembrie 2023 1

Bună ziua. Am depistat că în declarațiile depuse pentru anii 2021 și 2022, la capitolul Valoarea Bunului, este schimbată suma, în sensul creșterii considerabile a acesteia. Eu personal nu am întrodus așa sume. Am solicitat ANI să verifice aceste modificări, dar până primesc un răspuns, aș vrea să știu care ar putea fi motivul acestei rectificări și de către cine putea fi făcută. Vă mulțumesc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Victor Pantiru
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Buna ziua Cristina,
Puteti contacta un expert in domeniul dat. Personal pot sa recomand pe Alexandru il gasiti la nr. 079949997.

14 decembrie 2023