Vreau sa scriu cerere la politie

25 februarie 2018 418

Cu ceva timp in urma am facut o prostie mare - am apelat la sericiile unei doamne care presteaza servicii de vrajitorie. Asa s-a intimplat ca am bagat o suma mare de bani si am fost dusa de nas. Vreau sa scriu cerere la politie pe ea si vreau sa stiu cum sa procedez corect.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Înaintați plîngerea cu toată informația care considerați a fi de cuviință și care considerați că va lezat în drepturi, toate circumstanțele de fapt relevante, iar organul de poliție va aprecia și califică fapta conform declarațiilor dvs.

26 februarie 2018