Adoptie

14 января 2019 26

Salut! Ajutati-ne cu un sfat: suntem o familie ce am pornit sa adoptam o fetita. Ea este cu noi deja de 3,5 ani. Azi am fost la asistenta sociala si din nou ceva nu este bine: cica a venit o scrisoare de la minister si nu putem merge inainte fiindca are o sora tot sub tutela undeva. Ce mai putem face? Fetita noastra are 4,5 ani.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Bine ai venit pe yAvo!
---
trebuie de vazut scrisoarea, temeiurile juridice pe care se bazeaza, pentru a putea da un raspuns.

14 января 2019