Am achitat amenda pe alt cont

29 апреля 2017 41

Acuma imi este blocat contul și mașina sechestrata. Ce să fac?

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Alexandru Ţurcan
  • Адвокат

Poate alti juristi vor gasi si alte solutii, insa eu cred ca cel mai repede va fi sa achitati amenda inca odata, la contul corect, sa va deblocati contul si masina, dupa ce sa va ocupati de recuperarea amenzii platite la contul gresit. Nu este simplu sa recuperezi banii de... mai detaliat la stat si va trebui sa umblati pe la fisc de mai multe ori, dar pare a fi mai sigur si mai rapid.

29 апреля 2017
Levitschii Iurii
  • Юрисконсульт

+1

30 апреля 2017