Am dus masina la un service, reparatia nu a inlaturat problema, dar banii nu vor sa mi-i intoarca

29 июля 2024 0

Buna ziua. M-am adresat la un service auto cu o problema la masina, care consuma ulei si nu functiona stabil. Am achitat 19.000 lei si am cumparat și o mare parte de piese singur. La service au reparat masina, mi-au zis ca se mai aude putin, dar peste 100 km o sa dispara. Banii mi-au luat, dar masina merge mult mai rau decat inainte, arde presiunea la ulei, motorul produce zgomot. Cei de la service nu vor sa inlature defectele si nici banii nu mi-i intorc. Ce sa fac? Nu mi-au eliberat bonuri fiscale.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna ziua Sergiu, e o chestie delicată și complicată, noi putem conveni, dacă DVS o să apelați la viberul meu de pe telefonul +37368669950. Dacă ești sincer e un lucru, dacă ești кидосник asta e altă întrebare, du contul.

30 июля 2024