Am fost scos de sub urmarire penala de catre procuror

23 апреля 2019 89

Buna ziua. Am nevoie de asistenta/informatie privind un dosar penal in care am fost vizat si ulterior scos integral de sub urmarire penala de catre procuror. Stiu ca partea vatamata in proces nu este de acord cu decizia procurorului. Cum as putea fi la curent cu actiunile pe care le poate intreprinde, stiind ca are pile prin judecatorii si cauta noi martori si face presiuni indirecte asupra altora. Va multumesc frumos.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Dat fiind faptul că dvs nu mai faceți parte la dosar nu puteți să urmăriți ce acțiuni au loc vis a vis de acesta iar în cazul în care partea vătămată va contesta ordonanța procurorului și ulterior dvs vor exista careva pretenții ore veți fi vizat cumva, dvs în... mai detaliat mod obligatoriu veți fi citat și vă vor fi aduse la cunoștința toate circumstanțele.

23 апреля 2019