Am intrat cu o masina cu numar pe Bulgaria acuma un an, cu ajutorul pașaportului român, sunt careva legi care nu permit??

25 сентября 2017 93

Am intrat cu o mașină cu numere pe Bulgaria și am ieșit cu ajutorul la altă mașină și acea mașină cu care am intrat a rămas acolo, și mă tem să nu am deja pe ea impozite sau mai știu eu.

Jurist comments 1

Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Specificitati mai jos detaliile corespunzatoare :
1. Unde a-ti intrat cu automobilul inmatriculat in Bulgaria ?
2. Despre ce fel de impozite aveti in vedere ?
3. Care este scopul final , in vederea exploatarii vehiculului mentionat ?

26 сентября 2017