Am invatat un an la buget

31 августа 2018 6

Am invatat un an la Colegiul de ecologie, am fost la buget si am primit bursa timp de 6 luni. As dori sa intreb: e nevoie sa intorc banii pe un an de studii? In cat timp trebuie sa intorc acesti bani? In caz ca nu doresc sa-mi iau actele, totusi va trebui sa achit contractul pe un an? E posibil sa ma inchida daca nu-l achit?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
La admitere trebuia să fi semnat contract de studii, verificațil, acolo sunt toare răspunsurile.

1 сентября 2018