Am lucrat la o firma si am ramas fara antibratul drept

9 марта 2017 74

Cum se poate de rezolvat problemea mea la 17 ani am lucrat la o firma si am ramas fara antibratul drept eu au spus sa spun ca acasa sa intimplat asta si nu la lucul de munca dupa aceia miau promis multe ca o sa faca mie platit vrio 3 ani de zile si dupa aceia am incerca cun avocat sa rezolvam problema dar nu se mai aude nimic si asi vrea ca ei sa raspunda pentru asta si sami plateasca bani ca de 6 ani stau acasa si nu lucrezi nimeni nu vrea sa ma primeasca la munca undeva din cauza lor meam stricat veata asi vrea sa fac si eu ceva in veata asta o familie dar nam cum sa o fac ca nu lucrez va rog frumos cine ma poate ajuta incazul acesta va multumesc frumos.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Depinde de foarte mulți factori întrebarea adresată... Ai avut Contract individual de muncă? A fost înregistrat accidentul de muncă? Ce documente ai? Martori sunt..etc etc... Vezi adresa mea electronică în profil și scrie despre toate aceste lucruri, ulterior discutăm..

9 марта 2017