ам лукрат ын министерул жустицией - сунт ла пенсие де 14 ань

11 марта 2017 28

буна зиуа ам лукрат ын министерул жустицией сунт ла пенсие де 14 ань мам адресат сэмь дее путевкэ ла одихнэ ын санаториу рэспуесу а фост кэ дау нумай ла чей каре ау фост декораць ку медалий ши алтеле.адикэ ной аишть ланць ну ням пердут сэнэтатя прин зоне мунчинд

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Юрисконсульт

Bună ziua, Anatoli. Dacă considerați că ați fost lezat în careva drepturi vă puteți adresa în instanța de contencios administrativ.
N.B. taxa de stat nu se percepe.

30 апреля 2017