Am nevoie de un avocat competent in domeniul dreptului funciar

19 декабря 2023 3

Buna ziua. Din anii 80 in curtea noastra comuna sunt mai multe garduri si niciun vecin nu avea probleme cu acestea. In anii 90 in curte s-a mutat o doamna noua. Acum aceasta vrea sa demonteze un gard de care eu am nevoie neaparat. Doamna mentionata s-a adresat la pretura, unde are rude si rudele ei insista sa se faca asa cum doreste ea, chiar daca incalca drepturile celorlalti locatari. Ajutati-ma, va rog, sa-mi apar drepturile. Am nevoie de un avocat care sa ma asiste in aceasta situatie! Multumesc!

Jurist comments 1

  • Адвокат-стажер
  • Иные правонарушения

Buna Rodica! Este mai intii de toate de analizat juridic situatia dvs., după care de văzut ce este posibil de făcut și cum pe dvs., de ajutat. Puteți să vă adresați la nr. de telefon 069049267

20 декабря 2023