Am pierdut un ciine

18 января 2018 3

Am pierdut un ciine de rasa. Avem informatii ca l-a urcat cineva intr-o masina, nu cunoastem nici marca masinii, nici numerele. Vreau sa stiu daca este vreun rost sa ne adresam la politie?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Consider ca nu , nu sunt capabil sa ma expun pe eficacitatea cautarii animalelor in raport cu ineficienta cautarii oamenilor de catre organele competente ! Grupele publice pe facebook v-ar oferi sanse mai mari in vederea identificarii locului aflarii ciinelui !
Ma puteti contacta pe facebook pentru ,,share" la cautarea... mai detaliat dstra !
Succese !

19 января 2018