As putea lua o consultatie de la un jurist sau avocat de talie internationala?

10 августа 2017 32

Doresc sa-mi inregistrez casatoria cu un militar american. Dar pentru a putea fi eliberat din unitatea militara si a putea calatori in Moldova el are nevoie de un certificat eliberat de un avocat de talie internationala. Va rog daca doreste cineva sa ma ajute in aceasta privinta. Necesita solutionare urgenta. Rog sa pastrati confidentialitatea. Multumesc.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Ma puteti contacta ,exista o alta procedura pentru astfel de cazuri !

11 августа 2017