Automobil în căutare

17 июля 2017 49

Cum şi unde e posibil de verificat dacă un oarecare automobil este în căutare?

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Din Registrul de Stat al transporturilor tinut de Ministerul Tehnologiei Informatiei si Comunicatiilor.

18 июля 2017
  • Юрисконсульт
  • Иные правонарушения

Bună.
Desigur că la Centru de Resurse Informaționale de Stat, cunoscând VIN number a auto vehicolului, sau puteți accesa un site român https://inspectorauto.ro în care cu acel VIN number puteți personal și detaliat să aflați informațiile necesare despre vehicol.
Mult succes!!!

18 июля 2017